11060. 379. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 000 HUF
0 HUF
Ülő női akt, zöld mázas kerámia, jelzés nélkül, sérült, kopott, foltos, m: 26 cm, h: 26 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert