Porzellan Zahl der Lose: 178
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2236217
11076
379
40000
Herendi porcelán három emeletes madaras asztali kínáló, áttört, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 50 cm 1929075
11077
379
Óherendi rózsamintás tál, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 41×32 cm
2241619
11078
379
2200
Óherendi mély tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 24,5 cm 2240379
11079
379
11000
Herendi malacos lány, kézzel festett, jelzett (Vastaghné) hibátlan, 13x9 cm 2240384
11080
379
Herendi csizmás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 21 cm 2240381
11081
379
Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x7x7,5 cm 2245662
11082
379
Herendi fehér mázas porcelán Mozart büszt, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2238421
11083
379
Herendi nyuszi figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 2242417
11084
379
Herendi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), hibátlan m: 13 cm
2236641
11085
379
Herendi porcelán Ludas Matyi, fehér mázas, jelzett. A csőrén lepattanással m: 21 cm, h: 28 cm 2240793
11086
379
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, Kis kopással. 9,5 cm 2242369
11087
379
Herendi porcelán turul madár, jelzett, kézzel festett, szárnya végén két darab letört, nagyrészt megvannak a darabok. m: 33,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF