11201. 379. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Alba Julia porcelán menyasszonyi kocsi, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 17,5x32 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert