11163. 379. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 600 HUF
35
0 HUF
Drasche porcelán lány, kézzel festett, jelzett, talapzatán erősebb kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert