17388.
380. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Eötvös Károly: Emlékezések. Bp., 1904, Révai Testvérek. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.