2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Dr. Sebestyén Gyula: A magyar honfoglalás mondái. II. köt. Bp., 1905., Franklin, XIII+544 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, névbélyegzőkkel.