15652. 380. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 400 HUF
0 HUF
Werner Richter: Rudolf trónörökös élete és tragikus halála. Ford.: Halász Ernő. Bp.,[1942], Béta, 234 p.+4 t.. Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit