cca 1960 2 db a Tátrai hegyeket ábrázoló vintage fotólap, hátoldalán pecséttel jelzett (foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 db hegyeket (Tátra,), egyiken egy hölgyet és háttérben várat ábrázoló fotó, részben sarkainál kissé sérült és kopott, 9x14 cm / Tatry, 2 vintage photo cards, signed with stamp on the back ((foto J. Lamplota Tart. Lomnica) + 6 photos depicting mountains (Tatry?), with some minor wear in the corners, 9x14 cm
cca 1952 3 db a Dunakanyarban készült vintage fotó, egyiken háttérben az Esztergomi bazilika, másikon hajó és uszály, hátoldalán datált, apró sérülésekkel, 9x14 cm
35 db fotó német kastélyokról, kastélybelsőkről, olasz bazilikáról, szobrokról stb., 1 db hiányzik, eredeti papírtokban, számozottak, feliratozottak, 5,5x8,5 cm és 9x7,3 cm közötti méretekben