1955-56 Dobó Katalin Közgazdasági Leánygimnázium tanárai és végzett hallgatói, kistabló nevesített portrékkal, IV. A. osztály, hátoldalán a diákok aláírásaival, gyűrődésekkel, törésnyomokkal, 18x22 cm
1910 "Dr. Stáhly Ignác úrnak, a Székesfővárosi Erzsébet Szegényház igazgató főorvosának együttműködésünk emlékül és igaz tiszteletük jeléül, az intézet rendelő orvosai", 9 db különálló, leszedhető fotó kartonon, nagy méretű kartonra kasírozva. Többek közt Stáhly Ignácz; Szerb Zsigmond, születési nevén Stern Zsigmond (1867-1962) orvos, belgyógyász, kórházi főorvos, Szerb Antal író, irodalomtörténész nagybátyja; Schaffer Károly (1864-1939) ideg-elmegyógyász, egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia tagja, Winternitz Arnold (1872-1938) sebész, egyetemi tanár. Erdélyi Mór felvételei, jelzett nyomtatva a nagyméretű karton jobb alsó sarkában. Karton felső részen kb. 5 cm hosszú szakadással, üvegezett fa keretben. Stáhly Igácz fotó mérete 26x18,5 cm, többi fotó mérete 19,5x13 cm
Vén Margit pingálóművész alkotásáról készült fotó, műve 1970-ben készült, és egy budapesti kiállításon is szerepelt. Kissé homályos, hátulján feliratozott, 26,5x19,5 cm