1928 Gödöllő, Krummer Géza fényképész által készített iskolai csoportkép, a kép alul kissé sérült, 11,2x16,2 cm, karton (sarkán törésvonal) 18,2x24,3 cm
cca 1968 előtt készült felvételek, Tiszavölgyi József (1909-?) budapesti fotóriporter hagyatékából 13 db vintage fotó, többsége jelzett és feliratozott, 9x14 cm és 18x24 cm között
cca 1900-1950 Fotó tétel: Sportolók, stadionok, üzletek, városképek, keményhátú portrék és egyéb fotók, tabló képek, életképek, 1 db kézzel színezett portré stb. Össz. 60 db fotó és fotólap, kisebb részben sérült és/vagy kopott, 8x11 és 20x28 cm közötti méretben
1938-1942 Budapest életképek albumlapokon, felvonulás, jégzajlás, árvíz, hidak, terek, épületek, gazdag gyűjtemény, 85 db fotó, 33 db karton albumlapokon, egy fotó sarkán törésnyommal, kissé sérült albumlapokkal, de egyébként a fotók nagyrészt jó állapotban, 22x16 cm és 3x4 cm közötti méretben