10167. 380. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
29
0 HUF
2008 Ligeti Miklós (1982- ): Galamb a forró háztetőn, (Wekerlei részlet), akvarell, papír, jelzett, 44x44 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit