Jelzés nélkül: Olvasó fiú. Olaj, vászon. Sérült. Ráma nélkül. 60x49 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Jelzes-nelkul-Olvaso-fiu-Olaj-vaszon-Serult-Rama-nelkul-60x49-cm~II2256651
2256651
10369
380
Rufpreis:
4 000 HUF 10,61 EUR , 11,43 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Olvasó fiú. Olaj, vászon. Sérült. Ráma nélkül. 60x49 cm
: karap_norbert