Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője. Indiai akvarell-karton... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/380/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Jelzes-nelkul-Radharani-a-szerencse-istennoje-Indiai-akvarell-karton-12x6-5-cm-Uvegezett-~II2244648
2244648
10371
380
Beschreibung: Jelzés nélkül: Rádháráni a szerencse istennője. Indiai akvarell-karton, 12x6,5 cm Üvegezett keretben / Indian water-color painting
: tánczos_gábor