10366. 380. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,26 EUR, 14,29 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Útkanyar. Olaj, karton, üvegezett, sérült keretben, 14x20,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit