10164. 380. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF
0 HUF
Lenoch Alfred jelzéssel, másolat Giorgione (1477/78-1510) műve után: Alvó Vénusz. Olaj, vászon. Díszes fa keretben, 36×58,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit