10184. 380. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Muzsnay Ákos (1945-): Táj II. Színes rézkarc, merített papír. Jelzett és datált (Muzsnay 1996), számozott 9/20. Üvegezett fa keretben, 33,5×24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit