Uhren Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2249285
11338
380
Watches
Kiple zsebóra, ékszeróra, működik, kis kopásokkal, egyébként szép állapotban, d: 3 cm 2256727
11339
380
90000
Watches
Acéltokos IWC Schaffhausen zsebóra, másodperc mutatóval, jelzett, működő állapotban, szép számlappal d:50 mm fém óralánccal ./ Vintage IWC Schaffhausen pocket watch, with secondhand, works well 2256733
11340
380
Watches
Poljot 17 köves kézi felhúzós karóra. Működő, jó állapotban, régi bőr szíjjal d: 34 mm 2256730
11341
380
Watches
Svájci Cornavin Antimagnetic 17 köves aranyozott számlapos karóra, működőképes, szép számlappal, korona lazán jár. Fém szíjjal. 2256729
11342
380
36000
Watches
XIX. sz. vége- Ezüst (Ag) kulcsos zsebóra, másodperc mutatóval, gravírozott tokkal, működő állapotban, szép számlappal kulccsal, hozzá ezüst óralánccal, fém óratokkal ./ Vintage silver pocket watch, with silver chain, works well d: 44 mm 2256725
11343
380
Watches
Fém tokos zsebóra, sérült számlappal, működő állapotban, fém lánccal d: 55 mm
2256317
11344
380
Watches
Grovana 17 köves zsebóra, lánccal, működik, d: 4,3 cm 2253876
11345
380
Watches
Braunswetter János Szeged. Jelzett ezüst zsebóra. Jelzett szerkezettel, jelzett tokkal, hibátlan számlappal. Működő, szép állapotban, hozzá fém óralánc. d: 50 mm 2253870
11346
380
Watches
Molnija zsebóra működő, jó állapotban fém lánccal d:5 cm 2253874
11347
380
14000
Watches
Vakoknak való fém tokos zsebóra működő, jó állapotban d:5 cm
2253872
11348
380
Watches
Junghans fém tokos zsebóra működő, jó állapotban fém lánccal d:5 cm 2256722
11349
380
Watches
Delbana svájci kézi felhúzós karóra. Működőképes, régi bőr szíjjal. d: 34 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF