Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 242
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2215937
30511
380
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1982. "KISZ Védnökség - DV Konverter 1978-1982" öntött Br emlékérem eredeti tokban (95mm) T:1-
2193400
30512
380
Numismatik
1983. "Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983" egyoldalas, öntött Br emlékérem (51mm) T:2
2256493
30513
380
Numismatik
1983. "Hungarian Oldtimer Flyers 1938-1983" Br emlékérem (102mm) fa talapzaton, akasztóval (120x120mm). Szign.: Ph(?) T:2
2256146
30514
380
Numismatik
1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" Br emlékérem (42,5mm) T:2 2224932
30515
380
Numismatik
1983. "Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola 1908-1983" egyoldalas, öntött Br emlékérem füllel (50mm) T:2
2251131
30516
380
3400
Numismatik
1984. "MÉE AR NUM CSOP" kétoldalas Br emlékérem (51mm) T:1-,2 2256628
30517
380
7500
Numismatik
1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem eredeti, sérült BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,85g/0.925/42,5mm) T:1
2138405
30518
380
2200
Numismatik
2138630
30519
380
60000
Numismatik
1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina 2251134
30520
380
4200
Numismatik
1989. "Szeged - 1989 - Shaver szakmai napok / Mezőgazdasági Kombinát Bár - Bóly" Br emlékérem (81mm) T:1-
2138661
30521
380
Numismatik
2193788
30522
380
4400
Numismatik
1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok" jelzett Ag emlékérem, sorszámmal (32,86g/0.640/42,5) T:1- (eredetileg PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF