Gläser Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1452927
11205
380
Glass-objects
cca 1860 Hölgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm 1452931
11206
380
Glass-objects
cca 1860 Höjgyportréval díszített emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:14cm /circa 1860 Memorial Cup decorated with portrait of Lady, mold blown glass, polished dual layer, enamel painted and gilded rim, m: 14cm 2131885
11207
380
14000
Glass-objects
Virágmintás üveg kupa fedéllel, kézzel festett, több rétegű, hámozott, belső perem alatt sérüléssel (lepattanással), jelzés nélkül, m:27 cm
2255400
11208
380
14000
Glass-objects
Freiburg-i üveg kancsó, ezüstözött füllel és fedéllel, kopásokkal, jelzett, m: 25 cm
2257751
11209
380
50000
Glass-objects
2256643
11210
380
Glass-objects
Jónás Bálint, Parád: Irizáló díszváza, anyagában színezett, festett, fújt üvegszál díszítéssel, egy köszörült hibával. m: 24 cm, 25x24 cm
1856492
11211
380
Glass-objects
Erwin Weber design lézer gravírozott cicás váza, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m:25 cm
1155837
11212
380
Glass-objects
Muranoi fújt díszváza, több rétegű, jelzés nélkül, hibátlan, m:33 cm 2232744
11213
380
Glass-objects
Muranói üveg figura, színezett, jó állapotban, m: 29 cm 2131807
11214
380
Glass-objects
Üvegváza arkangyal dekorral. Kézzel festett, formába öntött. 26 cm
2173482
11215
380
Glass-objects
Üveg váza. Fomába öntött, több rétegű, minimális csorbával. 28 cm
2215621
11216
380
Glass-objects
Szőlő motívumos tálca, formába préselt, maratott, karcolásokkal, 35,5×24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF