17516. 381. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
0 HUF
Bisson, Alexandre: Az államtitkár úr. Bp., 1894, Vass József Könyvkereskedése. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor