Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Bp., 1993, Kassák K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Magyar-Irodalmi-Lexikon-Szerk-Dr-Vanyi-Ferenc-Bp-1993-Kassak-Kiado-Kiadoi-aranyozott-eg~II2040002
2040002
17481
381
Rufpreis:
800 HUF 2,12 EUR , 2,29 USD
Beschreibung: Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Bp., 1993, Kassák Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor