17433.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Moldova György: A változások őrei. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kötéssel. A szerző által aláírt.