16649.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp, é.n., Pesti Napló. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.