2 000 HUF
Dr. Hanns von Kadich: Der stichelhaarige deutsche Vorstehhund. Berlin, 1888, Wilhelm Baensch Verlagshandlung. 30 illusztrációval. Kiadói aranyozott, kissé kopott egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel. Előzéklap és címlap sérült, előzéklapon népkönyvtári bélyegzővel.