dr. Kelen Béla: A röntgenológia alapvonalai. Orvostanhallgatók, gyakorló orvosok és röntgenszakorvosok részére. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
Detre László: Üzenetek a világűrből. Kozmikus hatások a Földön. Bp., (1939), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. 279 p. XVI t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, javítással.
1984-1997 Horgászakalauz 14 kötete. (1984, 1986-1997) Bp., Népszava-Magyar Országos Horgász Szövetség. Kiadói papírkötés, változó állapotban, egy-két kopott borítóval, egy ismétlődéssel, de alapvetően jó állapotban.