15086.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 400 HUF
Herbert Tichy (1912-189): Alaszka. Észak paradicsoma. Bp., [1941], Singer és Wolfner, 240 p. + 8 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) Kiadói aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban.