15037.
381. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
[Mikkelsen Ejnar]: A sarkvidék remetéje. Mikkelsen kapitány kalandjai. FordÃtotta: Balla Ignác. Bp.,1916, Singer és Wolfner. Második kiadás. Nagyrészt egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egy-két szÃnes egészoldalas fotóval illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötésben.