cca 1870 Margitsziget, Margit Gyógyszálló Gép- és Mosóháza, (tervezte: Ybl Miklós), keményhátú fotó, Calderoni és Társa pecséttel a hátoldalán, feliratozva, 6x10 cm
cca 1868 Nagybecskerek, Oldal István (1828-1916) festész és fényképész műtermében készült, vizitkártya méretű, vintage fotó, 10,4x6,5 cm / cca 1868 Zrenjanin (Großbetschkerek, Becicherecu Mare), vintage photo of a litlle girl, from the studio of István Oldal (1828-1916) 10,4x6,5 cm
Franz Fiedler (1885-1956): Agnés von Bukovska. Zselatinos ezüst nagyítás. Jelzett fotó kartonon. Hátoldalán mások fotó. / Gelatin print. 22 x17 cm on cartboard
cca 1890 Prága 20 db keményhátú fotót tartalmazó leporelló Festett egészvászon kötésben, fotók kijárnak / Prague 20 vintage photos in leporello 11x16 cm,