Foto Zahl der Lose: 411
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2265260
12569
381
Photo
cca 1910 Fiatal pár portréja, keményhátú fotó a Joánovics Testvérek műterméből, szecessziós hátlappal, sarkai sérültek, 11×20,5 cm 2264919
12570
381
Photo
Inkey Tibor (1908-1998): Férfiportré, jelzetlen fotó, 254×18 cm
2264913
12571
381
Photo
Hemző Károly (1928-2012): Edzés közben, jelzetlen fotó, 18×24 cm 2264893
12572
381
Photo
Kolozsvár/Cluj, templom, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 12×17 cm 2264397
12573
381
Photo
1996 össz. 7 db az atlantai olimpiához köthető professzinális fotó: 1 db Czene Attila 200 m vegyes olimpiai bajnok úszóról az érem átadása utáni pillanatokban. 4 db megnyitó ünnepségről (és/vagy záróünnepségről?). 2 db olimpikonokkal kapcsolatos rendezvényhez köthető felvétel, egyik csoportkép az eskütétel pillanatával, utóbbin Kovács Antal, Lisztes Krisztián stb. Hátoldalán mind címkén jelzett (Harsányi Péter), 12,5x18 cm
2262468
12574
381
2200
Photo
cca 1950-1960 Május elsejei felvonulások, 4 db fotólap, 9×14 cm 2262319
12575
381
Photo
cca 1945-1950 6 db vasúti fotó, benne 500. újjáépített mozdony, 6×9 és 8,5×11,5 cm
2262432
12576
381
Photo
cca 1900 Azonosítatlan települések részletei (talán Kecskemét környéke), 17 db fotó, 9×11 cm 2262429
12577
381
Photo
1942 Ráckeve, Dömsöd, Felsőtárkány, 6 db fotó, 6×6 + 9×14 cm 2262306
12578
381
Photo
cca 1956-79 Chilei magyar emigráns házaspárról készült portrék, hátoldalán feliratozott és ajándékozási sorokkal ellátott 3 db fotó, 11,5x8 és 12,5x9 cm közötti méretben
2259009
12579
381
Photo
Glück József győri fényképész aláírt felvétele 15x11 cm Kartonon
2262211
12580
381
Photo
cca 1932-1936 Göd és környéke, Duna-part, 12 db fotó, 3×4 és 8×6 cm közötti méretekben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF