10041. 381. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Boldizsár István (1897-1984): Nagybánya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos, üveg bal sarkában törött, 14x19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf