10552. 381. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Sárga örvény. Olaj, papír, lap széle sérült. 40x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kh