10553. 381. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Sárga-piros kompozíció. Olaj, papír, lap széle kissé sérült. 39,5x29 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kh