10567. 381. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Sétáló. Olaj, papír, lap teteje kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült keretben, 35×49 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner