10543. 381. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Tájkép. Olaj, farost, festett, aranyozott fa keretben, kis lepattanással, 18x22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf