10232. 381. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 25×18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit