2 000 HUF
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linómetszet, papír, jelzett, számozott (39/100), hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közössége pecsétjével. Lap alja kissé gyűrött, jobb szélén kisebb szakadássaL. 39×30 cm