Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Vegh-jelzessel-Viragcsendelet-Olaj-vaszon-foltos-serult-keretben-60C39780-cm~II2258508
2258508
10448
381
Rufpreis:
12 000 HUF 31,83 EUR , 34,29 USD
Beschreibung: Végh jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, foltos, sérült keretben, 60×80 cm