A tizenhárom aradi vértanú. Bellony(i) László (1871-1913) festménye után készült kromolitográfia, papír, sérült. Jelzett a litográfián: Bellony Laszlo 900. Kiadó tulajdonos: Székely Aladár könyv- és képkiadó Bp. Üvegezett fa keretben. 42x62 cm