19145. 381. Gelaufene Fernauktion Juwelen
2 800 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kék kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 6,43 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert