Antik Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2032353
11347
381
Antique
Antik ón tányérok ( 4db), jelzettek, páron karcolás és apró horpadás, d: 25 cm (4×) 2203664
11348
381
Antique
2121880
11349
381
Antique
Íróasztali márvány tintatartó, egyik tartó teteje nem leszedhető, alján filc, 24x35 cm
1869815
11350
381
Antique
2138965
11351
381
Antique
Madaras, virágos, csigás keleti motívumokkal díszített ón tálka, sérült, hiányos, 9,5x25,5 cm
2263953
11353
381
30000
Antique
Biedermeier ezüst (Ag) varrókészlet. Dobozán gyermekét imádkozni tanító anya ezüst domborműves képe. Jelzés nélkül. Olló javított 15x12 cm 2263865
11354
381
3200
Antique
Ezüstözött fém dísz kulacs. Kézi kidolgozással. m: 27 cm 2263944
11355
381
Antique
Ezüst (Ag) talpas ólomkristály kínáló. Jelzett, hibátlan. d: 16 cm, m: 9 cm 2261164
11356
381
Antique
Biedermeier ovális fa doboz, kulccsal, teteje nem rögzített, kis lepattanásokkal, m: 9,5 cm, 20×32,5 cm 2264743
11357
381
Antique
Gebrüder Hepp alpakka halkés és villa szett. 8 személyes, jelzett, monogrammal 18 cm, 21 cm 2264758
11358
381
Antique
WMF alpakka halkés és villa szett. 12 személyes, jelzett, 18 cm, 21 cm 2264766
11359
381
Antique
WMF ezüstözött alpakka leveses kanál 12 db, jelzett, 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF