Pablo Picasso (1881-1973): Alvó hölgy (Sleeping woman). Nyomat, papír.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/381/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500036/Pablo-Picasso-1881-1973-Alvo-holgy-Sleeping-woman-Nyomat-papir-Jelzett-a-nyomaton-Uvegez~II2259151
2259151
13111
381
Printed Materials
Beschreibung: Pablo Picasso (1881-1973): Alvó hölgy (Sleeping woman). Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton Üvegezett fa keretben. 8,5x11,5 cm
: pelikán_kristóf