Flohmarkt Zahl der Lose: 428
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2263658
11638
381
Flea Market
2 db tükör, faragott fa keretben, 27x27 cm 2263668
11639
381
Flea Market
Faragott fa kézitükör, kopás nyomokkal, 33×15,5 cm 2263674
11640
381
3400
Flea Market
Fém német nyelvű házi áldás fa keretben, kopottas állapotban, 33,5x24 cm 2264003
11641
381
Flea Market
Fém lemezekből álló, összerakható motoros figura, 13x13 cm 2263797
11642
381
Flea Market
Réz gyertyatartó, 13x24 cm
2264007
11643
381
Flea Market
Fiókos, nyitható tetejű fa tároló doboz, 19x30 cm 2266537
11644
381
15000
Flea Market
Japán fotóalbum, csont és gyöngyház díszítéssel, belül festett selyem lapokkal, javított, sérülésekkel, 27x36 cm 2262951
11645
381
Flea Market
Fotóalbum vászonkötésben, 49 albumlappal, újszerű állapotban. 24x35 cm
2263232
11646
381
Flea Market
Kerámia angyal, kézzel festett, alján címkén jelzett (Brauns-Heitmann Warburg), apró kopásnyomokkal, m: 21 cm + Műanyag maci, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm .
2263240
11647
381
Flea Market
2 db réz tárgy. Kiöntő nyéllel, m: 19 cm + Réz mozsár törővel, m: 7 cm . 2259061
11648
381
Flea Market
10 doboz füstölő + 5 db elefántos füstölőtartó 2265521
11649
381
Flea Market
Borotvafenő szíj, jó állapotban, h: 34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF