1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kerámia angyal, kézzel festett, alján címkén jelzett (Brauns-Heitmann Warburg), apró kopásnyomokkal, m: 21 cm + Műanyag maci, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm .