2 000 HUF
25
cca 1890-1900 Régi egészbőr, rézveretes fotóalbum, aranyozott lapélekkel, réz kapoccsal, a kötése sérült és részben elvált az album teste a gerinctől, a borítón kopásnyomok, a tartókon szakadásokkal, 14x11x5 cm