Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2264473
30579
381
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Exner Károly (1850-1919) 1900. "Balaton Úszok Egyesülete 1900" Br díjérem (28mm) + Martinelli Jenő (1886-1949) ~1920. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest anno domini MDCCCXXIII" Br díjérem (46mm) T:2 2264395
30580
381
Numismatik
~1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas Br plakett (35x56mm) T:2 patina 2228509
30581
381
Numismatik
2154395
30582
381
Numismatik
1929. Sport díjplakett, második helyezett számára "M.L.T.C. (Mátyásföldi Lawn Tennis Club)" egyoldalas, gravírozott Br plakett (51x31mm) T:2 patina
2263118
30583
381
Numismatik
1930. "M. Kir. Testnevelési Főiskola / Első magyar sportorvosi tanfolyam 1930. október" Br emlékérem. Szign.: Kállai (40mm) T:1- 2195194
30584
381
Numismatik
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) ~1930. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869" ezüstözött Br jelvény, hátlapon "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (32mm) T:1
2261286
30585
381
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (41mm) T:2-
2144775
30586
381
Numismatik
2244736
30587
381
3800
Numismatik
Fábri Ignác ~1930-1940. "Magyar Athletikai Club" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló Br plakett (49x81mm) T:1- HP 2150.
2121924
30588
381
Numismatik
2144973
30589
381
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2
Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
2191059
30590
381
Numismatik
1940. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 / IV. Csapatbajnokság 1938" ezüstözött Br tenisz díjérem hátoldalán "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel. Szign.: AFA(?) (36mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF