11174. 381. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásokkal 12,5x14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert