19034. 382. Gelaufene Fernauktion Juwelen
16 000 HUF 43,24 EUR, 47,06 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karóra, jelzett, d: 6×5,5 cm, bruttó: 32,91 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert