Juwelen Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2275747
19024
382
Jewellery
Ezüst(Ag) puttó, jelzés nélkül, m: 5 cm, nettó: 27,8 g 2275626
19025
382
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 11,47 g 2275498
19026
382
Jewellery
Ezüst(Ag) 3 db karkötő, jelzett, nettó: 24,33 g 2275524
19027
382
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db karkötő, jelzett, nettó: 13,97 g 2275531
19028
382
Jewellery
Ezüst(Ag) hullámos nyaklánc, jelzett, h: 35 cm, nettó: 9,16 g 2275546
19029
382
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, d: 4-4,5 cm, nettó: 17,22 g 2275598
19030
382
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott kiskanál, sérült zománcozással, jelzett, h: 10 cm, bruttó: 8,3 g
2275605
19031
382
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott Wien kiskanál, jelzett, h: 10,5 cm, bruttó: 8,44 g 2275633
19032
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzés nélkül, méret: 55, bruttó: 6,02 g 2275634
19033
382
5500
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 8,79 g 2275638
19034
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karóra, jelzett, d: 6×5,5 cm, bruttó: 32,91 g
2275686
19035
382
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,7 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF