1910 Turistaság és Alpinizmus. I. évf. I. füzet. 1910. július. 15. Szerk.: Dr. Vigyázó János. Fekete-fehér fotókkal. Korabeli reklámokkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, gerinc elvált a borítótól.