Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 274
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2285354
17515
383
Pénz, pénz, pénz. Bp., 1958. Bibliotheka. Kiadói, kissé gyűrött papírborítóval. 2278265
17516
383
Kós Lajos - Koch Aurél: A bábjáték technikája. Bp., 1956, Művelt Nép. Kiadói félvászon kötésben. + Kós-Németh-Dr. Óhidy-Raffay-Szokolay: A bábjátszás Magyarországon. Kiadói félvászon kötésben.
2278209
17517
383
Göndöcs Benedek (szerk.): Sirvirágok. A gyászos kesergők vigasztalására. Pest, 1868, Kertész József. Kiadói bőr kötésben. 2284532
17518
383
2263766
17519
383
Erdő Péter-Schweitzer József-Vizi E. Szilveszter: Hit, erkölcs, tudomány. Manréza füzetek. 3. Bp., 2006, Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötés. 2238067
17520
383
2208432
17521
383
2112416
17522
383
2228691
17523
383
Dr. Somló Bódog: Ethika. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 59. Második kiadás. Bp., é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. 2228586
17524
383
Apáczai Csere János: Magyar enciklopédia. I. Logika. Apáczai Csere János művei. I. Szerk.: Lázár György. Bp, 1959., Akadémiai Kiadó. Kritikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
2196962
17525
383
Jeszenszky Iván: Kitelepítettek. Bp., 2002., Alterra, dedikált példány, kiadói papírkötésben 2278122
17526
383
Weltner Jakab: Milljók egy miatt. Bp., 1927, szerző saját kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF